Našťastie nemáme mlieko


Neil Gaiman

Čo všetko sa môže prihodiť, keď vaša mamka odíde na služobnú cestu... Nevšedný a úsmevný príbeh z pera obľúbeného spisovateľa Neila Gaimana.

Viete, čo všetko sa môže prihodiť, keď vaša mamka odíde na služobnú cestu a v rukách to má otec? Nevšedný a úsmevný príbeh z pera obľúbeného spisovateľa Neila Gaimana. Malým hrdinom knižky mama pred odchodom zanechá naozaj dlhý zoznam povinností. Na ňom je aj poznámka, aby nezabudli kúpiť mlieko. A tak sa poň otec vyberie pred raňajkami, no trvá mu to až podozrivo dlho. No aj obyčajný nákup sa môže zmeniť na veľké dobrodružstvo, počas ktorého stretnete napríklad dinosaury, zelených mimozemšťanov, pirátov či iné podivuhodné bytosti.
Čítať viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 88
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 20.7.2015
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,26 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788000039459
Vek od 7
Typ kniha

Recenzia médii

Martina Lábajová

www.citaj.to - Čítať zas a znova

Mama je na konferencii, deti sú doma hladné a v chladničke nie je ani mlieko. To nič. Otec ho totižto bez problémov odíde kúpiť do obchodu za rohom, aby si deti mali čím zaliať cereálie. Alebo skôr, aby si mal čo naliať do čierneho čaju? Brat so sestrou doma čakajú, no otec stále nechodí. Keď sa napokon vráti, neprizná si, že sa zarozprával so známym. Namiesto toho si vymyslí najbláznivejší ...

Autor knihy

Neil Gaiman

Neil Gaiman


Neil Gaiman je britský scenárista a spisovatel. Je držitelem desítek ocenění za literaturu, včetně několika cen Nebula a Hugo, a komiksy, například 19 komiksových "Oskarů" Eisner Awards. Jako jediný komiks v historii vyhrál jeho Sandman World Fantasy Award (než porota změnila pravidla, aby cena byla jen literární). Gaiman se narodil v britském Portchesteru. Koncem 80. let odtud odešel do USA s celou vlnou britských komiksových autorů. Světově proslul svou komiksovou sérií Sandman. Napsal i řadu románů a povídek z pomezí sci-fi, fantasy, pohádek a mytologie.

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!