Prečo nekvitneš?


Katarína Macurová

Aké tajomstvo objaví medvedík v záhadnej rastlinke? Bohato ilustrovaná kniha od ocenovanej ilustrátorky detských kníh.

Tá je krásna! zaradoval sa medvedík, keď vo svojej záhradke objavil zvláštnu rastlinku. Každý deň ju polieval, chránil pred silným slnkom a nikdy jej pred spaním nezabudol popriať dobrú noc. No kvetinka nič. Prečo nekvitneš? dumal malý záhradník. Netušil však, čo sa zatiaľ deje pod zemou.

Čítať viac
6,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 32
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 31.10.2016
Formát 163x238 mm
Hmotnosť 0,27 kg
Jazyk slovenčina
Rady Medvedík
EAN 9788056600238
Vek od 4
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Zuzana Štelbaská

Denník N - ...malé deti nemajú zmysel pre humor?

Prvý plán príbehu knihy pre deti od cca 2 rokov Prečo nekvitneš? je veľmi jednoduchý - mackovi vyrastie na záhrade zvláštny kvietok. Od ostatných sa líši tým, že nech robí macko čokoľvek, kvietok nie a nie vykvitnúť. Macko ho polieva vodou aj najlepším čajom, chráni ho pred páľavou, alebo na neho svieti aj v noci, keď sa mu zdá, že potrebuje svetla ešte viac. Zametá jeho suché listy a najmä, nepre...

Autor knihy

Katarína Macurová

Katarína Macurová


Katarína Macurová sa narodila v Bratislave, úspešne zakončila štúdium na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, kde navštevovala ateliér Voľnej grafiky a ilustrácie u prof. Dušana Kállaya. Za svoju inovatívnu ilustrátorskú tvorbu získala niekoľko prestížnych ocenení Communication Arts Award of Excellence v USA či Cenu Ministerstva kultúry SR a iné. Jej knihy vychádzajú aj v zahraničí. Vo vydavateľstve Albatros jej vyšli úspešné autorské tituly: Lily a Momo, Mesačné zrnko, Medvedík a záhradná potopa či Blcha Teo. Na mnohých ďalších spolupracovala ako ilustrátorka.