Vieš sa správne správať?

Etiketa pre malých huncútov

Štěpánka Sekaninová

Nauč sa správať správne

Vieš sa správať? Čo je to za otázku? Dobre, tak ešte raz! Vieš sa správať správne, slušne, skrátka tak, aby mali rodičia aj okolie z teba iba samú radosť? Že áno?! Tak schválne... Otvor knižku, vezmi si papier, prečítaj si jednoduché kvízové vety a rozhodni, či sú správne. Potom potiahni za ťahadlo a skontroluj si svoje odpovede. Pritom sa pohraj s veselými ilustráciami, ktoré môžeš ľubovoľne meniť na správne a chybné situácie. Zábavná veselá kniha plná obrázkov a úloh ťa naučí správať sa správne. Neveríš? Vyskúšaj a uvidíš.

Čítať viac
10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 12
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.11.2017
Formát 260x260 mm
Hmotnosť 0,488 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Ano nebo ne - etiketa pro malé rošťáky
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788000047690
Vek od 4
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Video

Recenzia médii

Zdenka Waradzinová

mimimalaknihomilka.blogspot.sk - Vieš sa správne správať?

Každý rodič túži vychovať zo svojich detí slušných ľudí. Najväčším vzorom sme pre deti my, maminy a tatinovia, no nezaškodí si občas pomôcť aj knihou, najmä keď je pútavo a pekne spracovaná. A takou etiketa pre malých huncútov - Vieš sa správne správať rozhodne je. Napísala ju Štěpánka Sekaninová, ktorej tento rok vyšla Veľká kniha snehu a ľadu, (tá sa ihneď po vyjdení stala bestsellerom) a ilu...

Autor knihy

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová


Vyštudovala Český jazyk a históriu a knihy miluje odmalička. Už počas štúdií začala pracovať pre brnenskú televíziu ako redaktorka, neskôr sa presunula bližšie k tvorbe a pracovala ako dramaturgička detských programov. Celý život ju to však ťahalo ku knihám a dnes je nielen autorkou, ale aj literárnou redaktorkou.