O márnivom koníkovi

Priestorové rozprávky


Pavla Hanáčková

Priestorové leporelo pre najmenšie deti.

Čo všetko sa môže stať, keď si pretekársky koník želá byť morským koníkom? Vydaj sa s ním do hlbín mora, spoznaj život pod vodou a zoznám sa s rôznymi morskými živočíchmi. Kniha najmenším čitateľom ponúka príbeh plný zábavy a napätia zachytený na veselých pohyblivých ilustráciách.
Čítať viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner leporelo
Počet strán 12
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 13.4.2018
Formát 215x178 mm
Hmotnosť 0,23 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Rudolf Lukeš
Číslo dielu 10
Originálny názov O marnivém koníkovi
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788000048352
Vek od 3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Alžbeta Uríková

Pampúch - O márnivom koníkovi

Albatros (a vydavateľstvo B4U Publishing) pokračuje v sérii oživovaní klasických priestorových knižiek. Po knihách pre malé deti s obrázkami zvieratiek od Rudolfa Lukeša, panoramatických rozprávok od Vojtěcha Kubaštu, tu máme znova Lukeša. Tentokrát v rozprávkových príbehoch pre deti od 3 do 5 rokov. V knihe O márnivom koníkovi sa stretnete s pretekárskym koňom, ktorému sa už zunovalo voziť na ch...

Autor knihy

Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková


Pavla Hanáčková pochází z malebné moravské vesnice obklopené vinicemi. Četba knih a touha po psaní ji doprovází již od útlého dětství. Po ukončení studia anglické a čínské filologie na FF UP v Olomouci ji osud zavál daleko od čínských znaků až do nakladatelství Albatros Media a.s., kde se začala jako literární redaktorka věnovat knižní tvorbě pro děti. Ráda cestuje po světě, kde čerpá inspiraci pro nové náměty a kde má také možnost věnovat se své další vášni – jídlu a všemu s ním spojenému.