Strach má veľké oči


Štěpánka Sekaninová

S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.

Kto z nás sa nebojí? Niektorí dokonca veľmi! Boja sa u lekára, vo vode, počas búrky... boja sa stále. Je vidieť, že nad nimi prevzal vládu strach. Pozorujú svet jeho očami. S knižkou Strach má veľké oči sa ale môžu na chvíľu zastaviť a rozhliadnuť sa pokojne okolo seba. Vážne je lekár čiernočierny čarodejník a v babičkinom rybníku plávajú chobotnice? Keď sa malý čitateľ pozrie pozornejšie, spozná, ako to je skutočne. S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.
Čítať viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner leporelo
Počet strán 12
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 2.3.2018
Formát 190x190 mm
Hmotnosť 0,325 kg
Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788000048338
Vek od 3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Video

Recenzia médii

Peter Šufliarsky

sufloviny.sk - Detský strach

Po prekonaní strachu z tmy prichádza na rad opäť bujná fantázia. Tentoraz sa však vžijete do role dievčatka, ktoré pomocou známeho papierového mechanizmu uvediete do reality. Budete jej čeliť u lekára, počas prvého dňa v škôlke, pri rybníku, pri odchode z krúžku, počas búrky i cesty tunelom. Deti je potrebné konfrontovať i s problémami všedných dní a práve preto je tu o poznanie bohatší druhý diel...

Autor knihy

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová


Vyštudovala Český jazyk a históriu a knihy miluje odmalička. Už počas štúdií začala pracovať pre brnenskú televíziu ako redaktorka, neskôr sa presunula bližšie k tvorbe a pracovala ako dramaturgička detských programov. Celý život ju to však ťahalo ku knihám a dnes je nielen autorkou, ale aj literárnou redaktorkou.