Maisie na stope 2 Prípad strateného smaragdu


Holly Webbová

Nájde Maisie vzácny náhrdelník hereckej hviezdy?

Maisie Hitchinsová túži po detektívnej práci. Vie, že v uliciach viktoriánskeho Londýna je veľa záhad, ktoré by mohla riešiť, ak by nebola zaneprázdnená povinnosťami, ktoré jej prideľuje starká.

Do nájomného domu, ktorý starká spravuje, prichádza na návštevu herecká hviezda Sarah Masseyová. Je rozrušená – snúbenec jej daroval drahocenný smaragdový náhrdelník, ktorý záhadne zmizol. Maisie sa púšťa do pátrania, no v iluzórnom divadelnom svete nie je nič také, ako sa na prvý pohľad zdá…

Čítať viac
7,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Ďalšie tituly z rady "Maisie na stope"

Informácie

Počet strán 176
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.7.2018
Formát 130x180 mm
Hmotnosť 0,28 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov Maisie Hitchins: The Case of Vanishing Emerald
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056605561
Vek od 8
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Holly Webbová

Holly Webbová


Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.