Smradi 1


Aaron Blabey

Vychutnaj si najzábavnejšiu, najchaotickejšiu a najbombovejšiu knihu, aká sa ti kedy dostala do rúk – prichádzajú SMRADI.

PÁN VLK. PÁN ŽRALOK. PÁN HAD. PÁN PIRAŇA.

Všetci vedia, že sú Smradi. Sú desiví, nebezpeční a… jedným slovom ZLÍ. No oni sa chcú stať HRDINAMI a dokážu ti to dobrými skutkami… či už o ne stojíš, alebo aj nie. Vychutnaj si najzábavnejšiu, najchaotickejšiu a najbombovejšiu knihu, aká sa ti kedy dostala do rúk – prichádzajú SMRADI.

Čítať viac
7,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Žáner humor pre deti
Počet strán 144
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 3.8.2018
Formát 150x190 mm
Hmotnosť 0,36 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
Rady Smradi
Originálny názov The Bad Guys
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056605578
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Peter Šufliarsky

sufloviny.sk - Smradi

Komiksovo ladená knižka, prihovárajúca sa čitateľom skrz pána Vlka, ktorý je po svojich opletačkách so zákonom a Červenou čiapočkou konečne odhodlaný konať dobro. A práve z tohto dôvodu osloví i ďalších jemu podobných kriminálnikov. Na scéne sa preto objavujú prichádzajú pán Had, pán Piraňa a obrovský pán Žralok, všetci s temnou minulosťou a inteligenciou zodpovedajúcou ich druhu. Podarí sa pánovi...

Autor knihy

Aaron Blabey

Aaron Blabey


Je austrálsky autor kníh pre deti. Je tvorcom obľúbenej knižnej série Smradi, podľa ktorej bol natočený aj animovaný celovečerný film. Všetky svoje knihy ilustruje sám. Pred spisovateľskou kariérou bol hercom. Okrem toho sa venuje aj maľbe.