Hilda a polnočný obor


Luke Pearson

Rozkošná modrovlasá Hilda a jej nové dobrodružstvá.

To teda NIE, Hildu nikto ani náhodou nevyštve z jej vlastného domu! Ak by sa mala Hilda odsťahovať zo svojho rodného domčeka v krajine ihličnatých lesov, vysokých vrchov a tajomných tvorov do rušného veľkomesta, prevrátil by sa jej život kompletne hore nohami. Prečo sa však o to tí krpatí pidiľudia tak nástojčivo usilujú? A prečo ich vidí len Hilda? A čo hľadá obor, ktorý sa záhadne objavuje každú noc? Vydajte sa s Hildou na ďalšie dobrodružstvo!
Čítať viac
8,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Ďalšie tituly z rady "Hilda"

Informácie

Žáner komiks
Počet strán 48
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 6.9.2019
Formát 215x280 mm
Hmotnosť 0,5 kg
Jazyk slovenčina
Rady Hilda
EAN 9788056612149
Vek od 8
Typ kniha

Recenzia médii

Adi

Čaro kníh - Hilda a polnočný obor

Pamätáte si keď som vám tu ukazovala prvú knižku o Hilde? Tento rozkošný komiksový príbeh si získal srdcia malých aj veľkých. A vďaka mojej slabosti na detské knižky si získal aj mňa. Preto sa nie je čomu čudovať, že som v knižnici potrebovala aj druhú knihu- Hilda a polnočný obor. Poviem vam jedno, toto je síce krátka knižka no nedá sa ju prelistovať len tak narýchlo. Ja som si jej čítanie pomaly...

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!