Jen jestli si nevymejšlíš


Shel Silverstein

Úspěšný básník a kreslíř Shel Silverstein představuje svou sbírku básní, která je plná humoru a hrátek nejen s jazykem, ale i ilustracemi.

Sbírka básní, která je plná humoru a hrátek nejen s jazykem, ale i ilustracemi Americký básník a kreslíř Shel Silverstein je českým čtenářům takřka neznámý. Sbírka básní Jen jestli si nevymejšlíš ho představuje jako velkého humoristu, který si dokáže hrát nejen s jazykem, ale i s ilustracemi a z obojího vytváří harmonický, precizně vypointovaný celek. Kniha vyšla poprvé v roce 1981 a od té doby se jí v originále prodalo přes pět milionů výtisků. Kniha získala prestižní ocenění Magnesia Litera za překlad.
Čítať viac
9,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 176
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 29.9.2014
Formát 167x220 mm
Hmotnosť 0,467 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Shel Silverstein
Originálny názov A Light in the Attic
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788000036724
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Recenzia médii

Daniel Hevier

Denník SME - Kniha ťaží zo zdrojov detského videnia

Vyšla kniha, ktorá ťaží zo zdrojov detského videnia, fantázie, vytvárania, pretvárania i potvorenia. Táto kniha ťaží zo zdrojov detského videnia, fantázie, vytvárania, pretvárania i potvorenia. Meno Shela Silversteina (1930 - 1999) nie je u nás neznáme. V 70. rokoch bol známym prívržencom country ako autor príbehových textov, z ktorých k našim poslucháčom prenikli Chlap Zuzanka či Chlapec a st...