Herbár pre deti


Oldřich Růžička

Nájdi, vylisuj a nalep si svoje vlastné bylinky.

Kniha obsahuje 15 rastlín, ktoré rastú v tvojom bezprostrednom okolí, v záhrade alebo na lúke, na poli či v lese za mestom. Urob si výlet s rodičmi alebo s kamarátmi, pohľadaj si podľa ilustrácií bylinku, vylisuj ju a nalep si ju do špeciálneho vrecka. Vznikne tak tvoj prvý herbár, vďaka ktorému sa naučíš veľa zaujímavého o zdraviu prospešných bylinkách a dozvieš sa, aký úžitok z nich ľudia môžu mať. Každá bylinka popísaná v knihe je veľkou zásobárňou látok, ktoré majú blahodarný vplyv na ľudské zdravie. Nauč sa podľa receptov z bylín robiť čaje, osviežujúce malinovky alebo chutné dezerty a staň sa obdivovaným domácim bylinkárom alebo bylinkárkou.
Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 34
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.5.2017
Formát 230x280 mm
Hmotnosť 0,73 kg
Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788087222485
Vek od 8
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Video

Recenzia médii

Jana Nevoľníková

vinlit.sk - Herbár pre deti

Knihy určené pre deti sú čarovné, pretože si v nich svoj kúsok knižného raja nájdu aj dospelí. Ako študentku ekológie ma kniha Herbár pre deti veľmi zaujala, a to hneď z viacerých dôvodov. Už po prvotnom prelistovaní mi kniha zaimponovala svojou farebnosťou. Ilustrátorkám knihy Alexandre Hetmerovej a Magdaléne Chumchalovej sa podarilo vniesť do každej stránky kúsok prírody. Na začiatku knihy sa...

Autor knihy

Oldřich Růžička

Oldřich Růžička


Vyštudoval Pedagogickú fakultu Masarykovej univerzity a viac ako 12 rokov učil na základnej škole, neskôr aj na gymnáziu. Po kariére učiteľa presedlal na redaktorskú profesiu a zameriaval sa na knihy pre deti a mládež či oblasť non-fiction literatúry. Jeho knihy boli preložené do viac ako 50 jazykov.