Herbár pre deti


Oldřich Růžička

Nájdi, vylisuj a nalep si svoje vlastné bylinky.

Kniha obsahuje 15 rastlín, ktoré rastú v tvojom bezprostrednom okolí, v záhrade alebo na lúke, na poli či v lese za mestom. Urob si výlet s rodičmi alebo s kamarátmi, pohľadaj si podľa ilustrácií bylinku, vylisuj ju a nalep si ju do špeciálneho vrecka. Vznikne tak tvoj prvý herbár, vďaka ktorému sa naučíš veľa zaujímavého o zdraviu prospešných bylinkách a dozvieš sa, aký úžitok z nich ľudia môžu mať. Každá bylinka popísaná v knihe je veľkou zásobárňou látok, ktoré majú blahodarný vplyv na ľudské zdravie. Nauč sa podľa receptov z bylín robiť čaje, osviežujúce malinovky alebo chutné dezerty a staň sa obdivovaným domácim bylinkárom alebo bylinkárkou.
Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 34
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.5.2017
Formát 230x280 mm
Hmotnosť 0,73 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788087222485
Vek od 8
Typ kniha

Video

Recenzia médii

Jana Nevoľníková

vinlit.sk - Herbár pre deti

Knihy určené pre deti sú čarovné, pretože si v nich svoj kúsok knižného raja nájdu aj dospelí. Ako študentku ekológie ma kniha Herbár pre deti veľmi zaujala, a to hneď z viacerých dôvodov. Už po prvotnom prelistovaní mi kniha zaimponovala svojou farebnosťou. Ilustrátorkám knihy Alexandre Hetmerovej a Magdaléne Chumchalovej sa podarilo vniesť do každej stránky kúsok prírody. Na začiatku knihy sa...

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!