Janka a Tomáš Nápady a recepty zo Zázračného ateliéru


Jana Šebová

Objavte v sebe zručnosť a dajte priestor svojej fantázii. Vytvorte si doma vlastný zázračný ateliér, kde nič nie je nemožné

Knižka je určená všetkým dievčatám a chlapcom, ktorí majú chuť zažiť veľké tvorivé dobrodružstvo. Janka a Tomáš zo Zázračného ateliéru v nej vyrábajú hračky, bábky, mňamkové dobrôtky, skrátka, všelijaké krásne veci, ktoré môžu poslúžiť aj ako milý „vlastnoručný“ darček. Samozrejme, nechýba presný popis, čo budeme potrebovať a ako treba postupovať.

Knižka je plná skvelých nápadov a krásnych farebných fotografií. Je viac než isté, že prebudí driemajúcu fantáziu všetkých majiteľov a stane sa inšpiráciou na vytvorenie vlastného zázračného ateliéru, kde nič nie je nemožné.

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 96
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 23.6.2017
Formát 200x250 mm
Hmotnosť 0,57 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056600870
Vek od 5
Typ kniha
Väzba publikácie viazané špirálou

Video

Recenzia médii

Daniela Lysá

vinlit.sk - Nápady a recepty zo Zázračného ateliéru

Nápady a recepty zo Zázračného ateliéru – to je kniha, ktorá svojou originálnosťou, živosťou farieb, pestrosťou netradičných nápadov a vynikajúcim dizajnom zaujme na prvý pohľad! Z prednej strany sa milo usmievajú Janka a Tomáš, deťom známi z televíznej obrazovky, ktorým sa podarilo zmenšiť ich televízny ateliér do knihy, aby malým šikovníkom a kuchtíkom od 5 rokov ponúkli ešte viac unikátnych a n...

Autor knihy

Jana Šebová

Jana Šebová


Jana Šebová a Tomáš Šebo sú obľúbení kamaráti mnohých detí, ktoré milujú televízny cyklus Zázračný ateliér a pravidelne ho sledujú na obrazovkách RTVS. Motivujú v ňom deti ku kreativite, učia ich vymýšľať a vytvárať veci, ktoré skrášlia ich svet, môžu byť milým darčekom pre kamarátov alebo skvelou maškrtou napríklad na oslave narodenín. Najlepšie nápady a recepty prinášajú deťom v prekrásnych knižkách Janka a Tomáš Nápady a recepty zo Zázračného ateliéru, Zápisník zo Zázračného ateliéru a Janka a Tomáš Nápady a recepty zo Zázračného ateliéru do rámčeka.