Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách


Maja Säfströmová

Nádherná kniha plná fascinujúcich detailov zo života zvierat.

Vedeli ste, že chobotnica má tri srdcia? Alebo že pštrosy nevedia cúvať? Tieto a ešte mnohé iné fascinujúce fakty z ríše zvierat (Včely nikdy nespia! Hviezdovky nemajú mozog!) nájdete zilustrované v tejto nádhernej knižke.
Čítať viac
8,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner encyklopédia
Počet strán 120
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 24.8.2018
Formát 150x190 mm
Hmotnosť 0,37 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
EAN 9788056606087
Vek od 8
Typ kniha

Recenzia médii

Jana Šulková

vinlit.sk - Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov

Začal sa nám nový školský rok, pomaly prichádza jeseň a s ňou aj skvelé príležitosti zababušiť sa do deky a čítať si aj spolu s deťmi. Literatúru pre deti považujú za dôležitú mnohí, čo je naozaj výborné, pretože potom vznikajú také krásne a zaujímavé knižky, akou je aj novinka od švédskej spisovateľky, ilustrátorky a architektky Maji Säfström. Dva roky po uvedení knižky na trh sme sa dočkali aj s...

Autor knihy

Maja Säfströmová

Maja Säfströmová


Výtvarnice a architektka Maja Säfström žije ve Stockholmu, kde také provozuje designový obchůdek. Její první kniha, Ilustrovaný atlas neobyčejných faktů o zvířatech, vyšla v roce 2016 a setkala se s velkým ohlasem po celém světě. Zaslouženě také získala mnohá ocenění a práva na její vydání byla prodána do téměř dvaceti zemí. Maja od té doby vytvořila další dvě pokračování – jedno zaměřené na pravěké tvory a druhé o zvířecích mláďatech.