Záchranná stanica: Veverička Ninka


Zuzana Štelbaská

Ďalší skutočný príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej vás chytí za srdce!

„Zistil som, že hore na kopci sa nám zabývala veverička. Prvá, ktorú som tam kedy videl! S Lulou sme jej vyrobili kŕmidlo a pred pár dňami asi porodila mláďatká,“ vysypal zo seba Tomi najdôležitejšie informácie.

„Určite má teraz mladé?“ zachmúrila sa mama. Bola špecialistka na zvieracie bábätká a považovala za nebezpečné, keď sa narodili takto neskoro. „Zanedlho sa skončí pekné počasie. Veveričia mama bude mať pred zimou veľmi málo času na to, aby vykŕmila seba a mladé zároveň.“

Nový príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej, ktorý vás chytí za srdce!

Zachráňte spolu s Lulou a Tomim veveričku a jej mláďatká. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti zažili záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto milých zvieratách doteraz nevedeli.

Čítať viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 136
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 12.4.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,32 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Lucia Zednikovičová
EAN 9788056639252
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská


Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.