Záchranná stanica: Medveď Mišo


Zuzana Štelbaská

Tretie pokračovanie dobrodružnej slovenskej série o zachránených zvieratkách!

„Poviem vám, takého ukecaného medveďa som ešte nevidel,“ spustil Maco namiesto pozdravu.

„Papuľka sa mu nezavrela, odkedy sme vyrazili.“

Lula mlčala. Medvieďaťa sa nevedela dočkať.

Tento chlpáč bude celkom prvý, za ktorého má zodpovednosť. Ich zvítanie si predstavovala od momentu, keď jej to Maco oznámil. Predstavovala si, ako si čupne, natiahne k nemu ruku, medvedík ju oňuchá a pritúli sa k nej.

Nový láskyplný príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej!

Zachráňte spolu s Lulou osamotené medvieďatko Miša a čoskoro ďalšie slovenské zvieratká. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti zažili záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto prekrásnych zvieratách doteraz nevedeli.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Čítať viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 128
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.8.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,31 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Lucia Zednikovičová
Číslo dielu 3
EAN 9788056629130
Vek od 7
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská


Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.