Dievča zo skla


Holly Webbová

Mohlo by byť magické dievčatko zo skla jej sestra?

Mariana žije so svojou rodinou na benátskom ostrove Murano, preslávenom umelcami, ktorí vytvárajú majstrovské diela zo skla. Keď však Marianina mladšia sestra Eliza zomrie, ich otec sa rozhodne využiť svoje sklárske nadanie so štipkou mágie a vytvorí dievča zo skla s Elizinou podobou.

Pozoruhodná sklenená bábika, ktorá spieva, tancuje a rozpráva, púta pozornosť všade, kam príde.

Mariana sa čoskoro preslávi tým, že má čarovnú sklenenú sestru. Ale keď sklenené dievča preberá čoraz viac Elizinej osobnosti, Mariana začne tušiť, že v hre je viac než len kúzlo. Môže byť sklenené dievča skutočným duchom jej sestry?

Štvrtý diel úspešnej benátskej série od obľúbenej autorky Holly Webbovej.

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 13.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,35 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Holly Webbová
Číslo dielu 4
Prekladateľ Nikoleta Frantová
EAN 9788056636152
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Holly Webbová

Holly Webbová


Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.