Nech už mám jedenásť!


Zuzana Štelbaská

Prečo sú všetci takí divní?

Nech už mám JEDENÁSŤ!

Konečne má Kika desať! Lenže NIČ nie je, ako by si želala: Bobino nie je jej pes, nemá žiadnu mačku a všetci okolo nej sú zrazu nejakí DIVNÍ. Hlavne Oliver! Keď zahlási tú šokujúcu správu, svet sa jej TOTÁLNE otočí hore nohami.

Kika je ako ty, obyčajné dievča z obyčajnej školy, ktoré miluje zvieratá, má super veľkého a otravného malého brata a hlavne najskvelejšie kamošky na svete.

Čítať viac
14,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 2.8.2024

Informácie

Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 9.8.2024
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Tomáš Kopecký
Číslo dielu 2
EAN 9788056641033
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská


Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.