Nech už mám desať!


Zuzana Štelbaská

Nová kniha obľúbenej Zuzky Štelbaskej je nadupaná humorom, akciou a TAJOMSTVAMI!

NECH UŽ MÁM DESAŤ!

Toto je najväčšie želanie tretiačky Kiky, ktorá presne PRVÉHO APRÍLA na svoje deviate narodeniny dostala od rodičov denník.

TO FAKT?!!!

Čo si tam má akože písať?!!! Aká somarina! Všetko sa však zmení, keď Kike do života vstúpi TAJOMNÁ spolužiačka a NAJVÄČŠÍ pes na svete.

A denník je zrazu plný VZRUŠUJÚCICH dobrodružstiev a prekvapení – ako to bolo s klubom najlepších kamošiek, kto hnusne šikanoval Sáru, prečo Bobino skončil u Olivera, aké tajomstvo skrýva brat Majo a čo polícia odhalila v škole. Bolo to ŠO-KU-JÚ-CE!

Kika je ako ty, obyčajné dievča z obyčajnej školy, ktoré miluje zvieratá, má super veľkého a otravného malého brata a hlavne najskvelejšie kamošky.

Čítať viac
14,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 208
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 5.5.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,38 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Tomáš Kopecký
EAN 9788056633168
Vek od 9
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská


Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.