Vtáky našich záhrad


Andrea Pinnington, Caz Buckingham

Po stopách vtáčieho spevu

Spev vtákov, ktorý môžeme začuť zo záhrad, spoza otvorených okien našich domov alebo pri prechádzke v parku s kamarátmi, je veľmi rozmanitý. Možno sa nám spočiatku bude zdať nemožné naučiť sa jednotlivé vtáčie piesne a volania, ale s troškou trpezlivosti sa nám to môže podariť. Keď sa naučíme rozoznávať hlásky jednotlivých spevákov čarovnej vtáčej ríše, otvorí sa pred nami nový svet! Spriateliť sa s rečou vtákov, ktoré nám poletujú nad hlavou alebo sa skrývajú v korunách stromov, nám môže pomôcť tento očarujúci knižný sprievodca. Nechajte ho na okennom parapete, aby si ho mohla dobre užiť celá rodina, a uvidíte, kto z vás sa stane odborníkom na vtáčí spev ako prvý.
Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 24
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 19.4.2019
Formát 223x208 mm
Hmotnosť 0,471 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056607381
Vek od 3
Typ kniha

Video

Recenzia médii

Anet Zacharová

Welike Books Forever - Dvojrecenzia

Interaktívna hracia kniha Vtáci našich záhrad sa na prvý pohľad môže javiť ako klasická knižka pre batoľatá a predškolákov, ktorým najmenším pomáha spoznávať svet fauny okolo, no zdanie klame. Ako učiteľ biológie v knihe vidím i silný didaktický aspekt dobudúcna, s dielom sa dá výborne pracovať i na hodinách biológie vo vyššom, napríklad 5.-6. ročníku, popis každého vtáka obsahuje všetky najdôleži...

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!