Malý NIEdnorožec


Marc-Uwe Kling

Malí a rozkošní tvrdohlavci z tejto knižky sú pripravení rozosmiať vás do popuku!

V Srdiečkovom lese sa narodil malý roztomilý jednorožec. Všetci ho majú radi, kŕmia ho keksíkmi, cukrovou vatou, proste samými maškrtami. Malý jednorožec však všetko krásne a nadýchané odmieta a neustále omieľa len „NIE!“

Vyrástol z neho nie bežný jednorožec, ale NIEdnorožec.

Jedného dňa sa stretne s nahluchlým ČOmývalom, so salámistom NOApsom a s drzou princeznou Ánomáliou. Vykľuje sa z nich zábavná tvrdohlavá partička, ktorá spolu prežije smiešne dobrodružstvá!

Čítať viac
10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 48
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.5.2022
Formát 228x277 mm
Hmotnosť 0,47 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Astrid Hennová
Prekladateľ Michal Hvorecký
EAN 9788056628201
Vek od 4
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Marc-Uwe Kling

Marc-Uwe Kling


Marc-Uwe Kling (narozen v roce 1982 ve Stuttgartu) je německý skladatel, autor a stand-up komik. Vystudoval filozofii a drama na Svobodné univerzitě v Berlíně. Pravidelně veřejně vystupuje na pódiích německých kabaretů. Od roku 2005 cestuje se svým programem Wenn alle Stricke reißen, kann man sich nicht mal mehr aufhängen (Pokud prasknou všechna lana, už se ani nemůžete oběsit), což je také název jeho první audioknihy. Je autorem týdenního podcastu Neues vom Känguru (Novinky od klokana) pro potsdamskou rozhlasovou stanici. Na motivy tohoto pořadu vznikla jeho kniha Die Känguru-Chroniken (Klokaní kronika). Komediální dystopický román QualityLand vydal v roce 2017 a o tři roky později dokončil i jeho pokračování QualityLand 2.0. HBO oznámilo, že vytvoří sérii založenou na knihách, již bude režírovat Mike Judge.