Medvídek a potopa světa


Katarína Macurová

Prožijte s medvídkem jeho nečekané zahradní dobrodružství.

Jablka! Ta má medvídek tuze rád. Na zahradě si jich nasbíral celou ošatku. Však už si také vymyslel, co z nich doma udělá. Ale jak je tak zabraný do myšlenek vonících po jablíčkách, nevšimne si, že voda z jeho zahradní hadice vytéká a vytéká. Medvídku, vždyť ty jsi ji zapomněl vypnout! A tak – když se ráno medvídek probudí, co nevidí – jeho zahrádka se v noci změnila přímo k nepoznání! Roztomilé ilustrace, nečekaná zápletka, něžným způsobem vyprávěný příběh a humorné rozuzlení nakonec – to vše najdete v autorské knize oceňované ilustrátorky Kataríny Macurové.
Čítať viac
10,79 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 32
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 11.11.2019
Formát 255x305 mm
Hmotnosť 0,555 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Katarína Macurová
EAN 9788000056890
Vek od 3
Typ kniha

Autor knihy

Katarína Macurová

Katarína Macurová


Mgr. Art. Katarína Macurová sa narodila v roku 1983 v Bratislave, úspešne zakončila štúdium na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, kde navštevovala ateliér Voľnej grafiky a ilustrácie u prof. Dušana Kállaya. Jej osobným posolstvom a spôsobom vyjadrenia sa stala technika grafiky, v poslednej dobe jej 3D podoba – skonvertovaná do 2D podoby – v ktorej žne úspechy aj na medzinárodných výstavách. Témou sú príbehy, spomienky, sny, svet zázrakov, zážitky a osobné vnútorné pocity autorky. Za svoju inovatívnu ilustrátorskú tvorbu získala niekoľko prestížnych ocenení (Communication Arts Award of Excellence v USA, Cenu Ministerstva kultúry SR za ilustrácie v súťaži Najkrajšie knihy Slovenska 2014 za knihu Ja nič, ja muzikant a i.). Do povedomia širokej verejnosti sa dostáva aj vďaka knihám pre deti.

Albatros Media newsletter

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!