Maľovaná príroda – Farby krajiny
B

Maľovaná príroda – Farby krajiny


Jana Sedláčková, Štěpánka Sekaninová

Vydaj sa na prechádzku ďalekými krajmi a spoznávaj farby, ktoré sú s nimi spojené. V tejto knihe ich budeš mať ako na dlani!

Na každú krajinu v celom šírom svete použila príroda jedinečnú paletu farieb. Mrazivá polárna krajina sa trblieta modrobielymi tónmi, džungľa divoko tancuje vo farbách tropického ovocia a trávnatá savana sa ticho zahaľuje do béžovej a kaki. Vydaj sa na prechádzku ďalekými krajmi a spoznávaj farby, ktoré sú s nimi spojené. V tejto knihe ich budeš mať ako na dlani! Po celý čas ťa na tvojej dobrodružnej výprave budú sprevádzať všelijaké zvuky, chute a vône. Počuješ to bahno, ktoré si ticho buble uprostred rašeliniska? Cítiš púštne slnko rozpaľujúce každý kamienok do biela? Rýchlo sa utekaj schladiť k oceánu! A po prechádzke, ak budeš chcieť, sa môžeš naučiť zladiť farby rovnako harmonicky, ako to vie sama príroda.
Čítať viac
8,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 32
Dátum vydania 30.10.2020
Formát 240x320 mm
Hmotnosť 0,582 kg
Jazyk slovenčina
Původní název Malovaná příroda. Barvy krajiny
EAN 9788000058573
Vek od 6
Typ kniha

Autor knihy

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová


Štěpánka Sekaninová vyrostla a své dětství strávila v kolínských rovinách Polabské nížiny. Ze srdce Čech ji osud zavál do srdce Moravy. Na FF MU vystudovala Český jazyk a historii. Ještě během studií začala pracovat v ČT Brno, kde jako redaktorka zpravodajství procestovala a poznala každý kout Jihomoravského regionu. Ze zpravodajství později přešla na dramaturgii zábavných a dětských pořadů brněnského studia. Vzhledem k tomu, že Štěpánka miluje knihy a celý svůj život touží psát, nezaváhala ani minutu, když se jí na její další životní cestě naskytla příležitost pracovat jako literární redaktorka v Albatros Media. A tak píše, je obklopena nádhernými knihami a plní si svůj dětský sen…